Odwiedź  nas

ul. Chałubińskiego 8

Warszawa 00-613

Skontaktuj się z nami

telepin@telepin.pl

+48 225 033 225

Promocyjna taryfa telefoniczna dla osób często wykonujących połączenia międzynarodowe. Dzięki niej zaoszczędzisz nawet do 90% kosztów tych połączeń. Od 10 marca 2021r. wprowadziliśmy dodatkowy rabat na połączenia do wszystkich krajów Unii Europejskiej, do wszystkich sieci. Teraz połączenia te kosztują tylko 18 groszy za minutę, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Wprowadziliśmy całkiem nowe taryfy na połączenia telefoniczne dla klientów korzystających z naszych kart. Koniecznie zobacz szczegóły i wybierz produkt, który jest dla Ciebie najlepszy:

Tu znajdziesz nasze najnowsze oferty.

Nasza najnowsza usługa dla osób dzwoniących za granicę. Dzięki Telepin Świat będziesz mógł w bardzo prosty sposób dzwonić gdzie chcesz ze swojego numeru telefonu, zarejestrowanego w naszym systemie. W ten sposób uzyskasz wyjątkowo tanie połączenia do wszystkich krajów świata. W doskonałej jakości. Skontaktuj się z nami, a uzyskasz dokładne informacje. Ceny połączeń możesz sprawdzić tutaj 

Specjalna taryfa telekomunikacyjna dla osób dzwoniących z automatów telefonicznych w całej Polsce. Najtańsze i najlepsze połączenia do wszystkich numerów w kraju i za granicą, poprzez numery stacjonarne lub bezpłatne infolinie.